Różdżka kryształowa (spiralna) – selenit

Dostępność: chwilowo niedostępny
Cena: 48,00 zł 48.00
liczba szt.
Zyskujesz 4 pkt [?]
dodaj do schowka

Opis

Wykonana z selenitu różdżka jest nie tylko piękną ozdobą ołtarza, ale przede wszystkim praktycznym narzędziem rytualnym. W kręgu różdżki używane są do ukierunkowania woli oraz prawidłowego prowadzenia energii podczas aktów magicznych. Kryształowe różdżki, podobnie jak ich drewniane siostry, charakteryzują się odpowiedniej jakości energią korespondującą z minerałem, z którego zostały wykonane. Z uwagi na specyficzną charakterystykę kamienia oraz jego energetyczną reprezentację, różdżka selenitowa najchętniej używana jest przez kobiety, dedykuje się ją natomiast szczególnie magii księżycowej oraz rytuałom związanym z płodnością.

Oferowana różdżka została wykonana z pochodzącej z rejonów Maroka podłużnej, ostro zakończonej i precyzyjnie oszlifowanej bryły selenitu, na którą nałożono okalający ją spiralny wzór. Poza aspektem estetycznym tego typu wykończenie wspiera sprawny przebieg harmonizowania energii, którą posługujemy się podczas czynienia.

Selenit, zwany także kamieniem księżycowym, stał się jednym z kluczowych minerałów reprezentujących pierwiastek kobiecy. Jest ściśle powiązany boginią Selene, patronką księżyca oraz narodzin. Stosuje się go w magii księżycowej, podczas praktyk dywinacyjnych oraz komunikacji z bytami będącymi na płaszczyznach niematerialnych. Wierzy się, że selenit sprowadza barwne, nierzadko prorocze sny oraz wyzwala głęboko uśpione talenty, także te z poprzednich inkarnacji. Ponadto minerał posiada także właściwości odtruwające i oczyszczające organizm.

Długość różdżki: ok. 14-15 cm

Oferowana różdżka została wykonana z kamienia będącego dziełem natury, dlatego jej wygląd może w pewnym stopniu odbiegać od prezentowanego na zdjęciach, nie istnieją też dwa identyczne egzemplarze.

Lecznicze właściwości minerałów zostały opisane w oparciu o fachową literaturę, mimo to oferowanych kamieni nie wolno traktować jako zamiennika farmakoterapii. Należy mieć na uwadze, że nawet najmądrzejsza książka nigdy nie zastąpi wizyty u lekarza.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl