Konopie – kadzidełka stożkowe

konopie_stozki.png
  • nowość
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 8,50 zł 8.50
liczba szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do schowka

Opis

Konopie to roślina o niezliczonej liczbie niezwykłych właściwości. Na przestrzeni dziejów spotykana była w wielu dziedzinach przemysłu. Została doceniona m.in. w gastronomii, włókiennictwie czy medycynie. Swoje miejsce znajdowała ponadto w produkcji papierniczej, rolniczej oraz technologicznej. Jednak jej burzliwa historia i kontrowersyjna natura sprawiły, że z jednej strony stała się ziołem niebywale pożądanym, z drugiej zaś napiętnowanym i niezrozumianym. Złożona specyfika konopii od wielu lat wywołuje tak zróżnicowane nastroje. Dlaczego? Znane są bowiem jej liczne właściwości magiczne, których listę tradycyjnie otwiera wzmianka o relaksacyjnym i stymulującym działaniu rośliny.

Konopie to przede wszystkim roślina szamańska, której umiejętne i rozważne stosowanie daje, zdaniem praktyków, głębszy wgląd w siebie i zapewnia dostrzeżenie ukrytych aspektów świata. Była i jest wykorzystywana w celach sakralnych niemal w każdej kulturze, począwszy od czasów najdawniejszych, aż do dzisiaj. Konopie w sposób subtelny i naturalny otwierają trzy górne czakry: gardła, trzeciego oka i korony, dzięki czemu pozwala wejrzeć do świata ponadzmysłowego. Przesycony ich aromatem dym sprawia, że rozmywa się względnie nieprzekraczalna granica między tym, co materialne, a tym, co subtelne, dając tym samym możliwość postrzegania pozazmysłowego.

Kadzidełka konopne polecane są szczególnie przy medytacji, podczas podróży astralnych, praktyk szamańskich, sesji dywinacyjnych, pracy z czakrami oraz w praktykach powiązanych z szeroko rozumianym rozwojem duchowym.

Stożkowa forma konopii umożliwia jej wygodne użytkowanie. Taka forma kadzidła idealnie sprawdzi się także w podróży.

Czas palenia jednego stożka: ok. 20 min.

Liczba stożków w opakowaniu: 15 szt.

 

INFORMACJA O SKŁADZIE

Kadzidełka konopne tworzą intensywną magiczną atmosferę, są jednak wykonane wyłącznie z ekstraktów zapachowych i nie zawierają marihuany ani żadnych innych prawnie zakazanych czy szkodliwych materiałów. Kadzidełka te nie uzależniają oraz nie wywołują żadnych szkodliwych efektów.

Powyższy opis nie ma na celu zachęcanie do stosowania jakichkolwiek prawnie zakazanych substancji odurzających, a jedynie stanowi opis ich mistycznych właściwości sporządzony w oparciu o fachową literaturę.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl