Duży obelisk (odpromiennik) 10 cm – selenit

Dostępność: chwilowo niedostępny
Cena: 48,00 zł 48.00
liczba szt.
Zyskujesz 4 pkt [?]
dodaj do schowka

Opis

Wykonany z naturalnego selenitu odpromiennik jest narzędziem wprowadzającym w ruch zastaną energię pomieszczenia. To także silny stabilizator emocji. Kształt obelisku dodatkowo wzmacnia emitowaną przez minerał energię, ukierunkowując ją w najbardziej porządane miejsca. Ponieważ charakterystyka kamienia oraz jego energetyczna reprezentacja silnie wiąże go z pierwiastkiem kobiecym, minerał najchętniej używany jest w magii księżycowej oraz w rytuałach związanych z płodnością. Znajduje zastosowanie także podczas praktyk dywinacyjnych i komunikacji ze światem astralnym. Selenitowy obelisk, poza istotnymi walorami użytkowymi sprawdzi się także jako atrakcyjny element wystroju wnętrza.

Oferowany odpromiennik ma formę obelisku i został wykonany z pochodzącej z rejonów Maroka naturalnej nieoszlifowanej bryły selenitu.

Selenit, zwany także kamieniem księżycowym, stał się jednym z kluczowych minerałów reprezentujących pierwiastek kobiecy. Jest ściśle powiązany boginią Selene, patronką księżyca oraz narodzin. Stosuje się go w magii księżycowej, podczas praktyk dywinacyjnych oraz komunikacji z bytami będącymi na płaszczyznach niematerialnych. Wierzy się, że selenit sprowadza barwne, nierzadko prorocze sny oraz wyzwala głęboko uśpione talenty, także te z poprzednich inkarnacji. Ponadto minerał posiada także właściwości odtruwające i oczyszczające organizm.

Wysokość obelisku: ok. 9-10 cm

Oferowany odpromiennik został wykonany z kamienia będącego dziełem natury, dlatego jego wygląd może w pewnym stopniu odbiegać od prezentowanego na zdjęciach, nie istnieją też dwa identyczne egzemplarze.

Lecznicze właściwości minerałów zostały opisane w oparciu o fachową literaturę, mimo to oferowanych kamieni nie wolno traktować jako zamiennika farmakoterapii. Należy mieć na uwadze, że nawet najmądrzejsza książka nigdy nie zastąpi wizyty u lekarza.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl