Czarny tealight – świeca o zapachu opium

tealight_czarny_opium_plomien.png
  • nowość
Dostępność: dostępny w dużej ilości
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 5,00 zł 5.00
liczba szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do schowka

Opis

Czarny tealight o zapachu opium to niewielkich rozmiarów świeca, która z powodzeniem znajdzie zastosowania na klasycznym ołtarzu rytualnym, a ze względu na swoje kompaktowe rozmiary i niezwykle praktyczne walory okaże nie niezwykle przydatna także w podróży.

Szczegółowy opis opium w przygotowaniu.

Czarny jest kolorem ofensywy. Może być utożsamiany z żywiołem ziemi lub duchem (piątym elementem). W magii świec reprezentuje tajemnicę, ochronę przed urokami i wszelkim złym wpływem. To magiczna zapora, która chroni czyniącego przed mentalnym atakiem, nierzadko odbijając destruktywną energię z powrotem do nadawcy. Wzmacnia poczucie bezpieczeństwa i pozytywnie wpływa na umiejętności obronne. Czarna świeca najchętniej używana jest w rytuałach wypędzających oraz w ogólnym zabezpieczeniu przed negatywnymi działaniami innych osób. Z paleniem jej łączy się wzmocnienie postrzegania pozazmysłowego, odwoływanie nieproszonych bytów astralnych i niszczenie uroków.

W pracy z czakrami kolor czarny może zastępować kolor pomarańczowy i reprezentować czakrę sakralną.

Czarna świeca nie jest zalecana dla osób początkujących, które nie są jeszcze świadome swojej mocy i umiejętności, gdyż może wywoływać stany lękowe i mącić energię otoczenia.

Średnica świecy: 38 mm (standardowy tealight)

Czas palenia pojedynczej świecy: ok. 3 godz

Świece są barwione całościowo. Zawarty w nich aromat opium jest stopniowo uwalniany podczas ich palenia.

Przy zakupie 9 sztuk świece wysyłane są w oryginalnym opakowaniu zbiorczym.

Choć zaleca się osadzenie tealightów w specjalnie przystosowanym świeczniku, świeca może być z powodzeniem użytkowana samodzielnie. Należy jednak pamiętać o zachowanie szczególnej ostrożności oraz podstawowych zasad bezpieczeństwa

Oferowany produkt korzysta z otwartego ognia i nie jest przeznaczony dla dzieci. Należy zachować szczególną ostrożność podczas użytkowania świec oraz nie pozostawiać ich bez nadzoru osoby dorosłej.

 

INFORMACJA O SKŁADZIE

Świece o zapachu opium tworzą intensywną magiczną atmosferę, zawierają one jednak wyłącznie ekstrakty zapachowe i nie zawierają opium ani żadnych innych prawnie zakazanych czy szkodliwych materiałów. Świece te nie uzależniają oraz nie wywołują żadnych szkodliwych efektów.

Powyższy opis nie ma na celu zachęcania do stosowania jakichkolwiek prawnie zakazanych substancji odurzających, a jedynie stanowi opis ich mistycznych właściwości sporządzony w oparciu o fachową literaturę.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl